Screen Shot 2020-01-08 at 01.30.53

Denetde – Geyikli Hobi Anlaşması

S. S. Geyikli Hobi Bahçeleri Gayrimenkul İşletme Kooperatifi olarak Çanakkale İli Ayvacık İlçesi Kösedere Köyü sınırları içerisinde yer alan bir arazide 600 metrekarelik hobi bahçeleri kuracağız. Arazimiz denize 3 km uzaklıkta, tamamı deniz ve baraj manzaralı, denize doğru meyilli bir arazidir.

Arazimizi 600’er metrekarelik parsellere bölecek, hem arazinin hem de parsellerin etrafını çevireceğiz. Ara yolları açıp taş döşeyeceğiz. Elektrik, su ve kanalizasyon alt yapılarını hazırlayıp herbir parselin içine bağlantı uçlarını bırakacağız. Planlama içinde çok geniş ortak alanlar da olacak. Nihai amacımız, Plansız Alanlar İmar Yönetmeliği’ne uygun, üzerine yaz-kış yaşanabilecek temelsiz yapılar (kütük ya da çelik konstrüksiyon) koyabileceğimiz, deniz ve bahçe konseptini birleştirecek bir yaşam alanı oluşturmaktır.

Biz, bereketli Çanakkale’de, kendi köyümüzü kurmak istiyoruz. En önemlisi de emekliliğimizde sohbet edeceğimiz arkadaşlar, komşular istiyoruz. Bu çerçevede mensuplarınızı da aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız.

Yönetiminizce uygun bulunması halinde, Derneğinizle yapacağımız bir işbirliği protokolü çerçevesinde mensuplarınıza Kooperatif Yönetim Kurulumuzun belirlediği üyelik bedeli üzerinden yüzde 10 indirim yapmak istiyoruz. Üyelik bedelimiz 01 Mart 2020 tarihine kadar 65 bin Türk Lirası’dır ve tek seferde alınmaktadır. Denetim Elemanları Derneği üyeleri bu bedelin yüzde 10 eksiği olan 58,500 Türk Lirası ile Kooperatifimize üye olabileceklerdir.

S. S. Geyikli Hobi Bahçeleri Gayrimenkul İşletme Kooperatifi olarak iyi dileklerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Tanıtım PDF’i için tıklayınız.

Comment Form