Marsh Avantaj

Marsh Avantaj
Değerli Denetde Üyeleri;

Derneğimizin, Marsh Sigorta Brokerliği ile sürdürdüğü işbirliğinin bir parçası olarak, Marsh’ın derneğimize sunduğu dijital platform olan “Marsh Avantaj”dan sizler de yararlanabileceksiniz.

www.marshavantaj.com/vakif/denetde üzerinden Kasko, Trafik, DASK, Konut, Seyahat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık gibi bireysel sigorta poliçe tekliflerinizi Marsh’a özel avantajlı fiyatlardan alabilecek ve aldığınız tüm teklifleri karşılaştırıp online olarak sigortalarınızı sadece bir kaç tıkla satın alabileceksiniz.

Marsh Avantaj, dilerseniz sizin yerinize poliçelerinizi de takip edebiliyor. Mevcut sigorta poliçelerinizin vadesini web sitesinde “vade bırak” alanında belirtin, poliçelerinizin bitimine 1 ay kala Marsh Avantaj alternatifli teklifler oluştursun, siz de içlerinden en uygun sigorta poliçesini satın alabilirsiniz.

Dilerseniz Marsh Avantaj üzerinden 5 adet avantajlı BES paketlerinden birini seçebilir, kişisel olarak Bireysel Emeklilik Birikimlerinize de başlayabilirsiniz.

Sistemi kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey, www.marshavantaj.com/vakif/denetde adresine girerek mail adresiniz ve Denetde üye No’nuz ile sisteme üye olmak. Üyelik ve sigortalarınız ile ilgili her türlü sorularınız ve destek için 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni, 02123550505 hatlı numaradan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve Marsh Avantaj’ın tanıtım videosunu izlemek için lütfen tıklayınız.

Saygılarımızla;

Comment Form