Denetim Kurulu

Arslan Özdemir

Denetim Kurulu Üyesi

Derneğimiz  Denetim Kurulu üyeliği ile Denetim Dergisi Reklam Müdürlüğü görevini üstlenen Sn. Arslan ÖZDEMİR; 08.06.1967 yılında Suluova-Amasya’da doğdu. Lise eğitimini; (1982 – 1985) Suluova İmam Hatip Lisesinde, lisans eğitimini ise; (1985 – 1989) İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Gazi üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde (Çevre Sorunları ve Kentleşme) yüksek lisans çalışması devam etmektedir. 1992 yılında Çevre Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak memuriyete başlamış, 2002 yılından itibaren Sağlık Bakanlığında Müşavir, Daire başkanlığı ve Müfettişlik görevlerinde bulunmuştur.

İç Denetçi olarak 2008

yılında atandığı görevini halen sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Sedat Vahapoğlu

Denetim Kurulu Üyesi

Derneğimiz Denetim Kurulu Üyeliğini üstlenen Sn. Sedat Vahapoğlu 1973 yılında Adana’da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimini Adana’da tamamladıktan sonra 1990 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümüne girdi. 1996 yılında Ankara Siyasal’dan mezun olan Sn. Vahapoğlu aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi Enstitüsünde Yüksek Lisans’a başladı. Yüksek Lisans eğitimini “Hareket Dergisi ve Türk Fikir Hayatındaki Etkileri” tezi ile bitirdi. 1998 yılında Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulunda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayıp 2001 yılında müfettiş oldu. 2005 yılında TODAİE’de yüksek lisansa başlayıp 2006 yılında tamamladı. Aynı yıl Sağlık Bakanlığı teftiş kuruluna naklen müfettiş olarak geçti. Halen aynı kurumda görevine devam etmektedir.

Adnan Doğan

Denetim Kurulu Üyesi

Derneğimiz, Denetim Kurulu Üyeliğini üstlenen Sn. Adnan Doğan 26.08.1968 tarihinde Malatya’da doğdu. İlk-orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamladı. Lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde tamamlayan üyemiz halen aktif olarak Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir.

1992 yılında Çevre Bakanlığında Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. 2003-2011 yılları arasında Çevre ve Orman Bakanlığında müfettişlik görevini üstlenmiştir. 2011 yılından beri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda bakanlık müfettişi olarak görevini sürdürmektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.